Podzimní letenky z Prahy na Madeiru
24.2.2022

Podzimní letenky z Prahy na Madeiru

3 624

O této nabídce

V úterý jsem vám přinesli parádní tip z nabídky aerolinky TAP Air Portugal v podobě levných letenek na Azorské ostrovy za 3 617 Kč. Dnes do rezervačního systému portugalského dopravce upřeme své zraky znovu a objevíme zpáteční letenky z Prahy na Madeiru za parádní cenu 3 624 Kč! Za tuto skvělou cenovku ulovíte letenky na podzimní termíny (prakticky od září až do prosince). Ano, to je sice za relativně dlouhou dobu, ovšem letenky na Madeiru za pouhé 3 tisícovky jsou dost pádným důvodem, proč tentokráte plánovat výlet s dostatečným předstihem…

Základní tarif „Discount“ obsahuje přepravu dvou příručních zavazadel. V rámci routingu vás čeká jeden přestup v každém směru, a to na letišti v Lisabonu.

Podmínky pro cestování

Do podzimu zbývá ještě mnoho času, proto je zbytečné se nyní trápit podmínkami pro cestování. Pro představu ale nastiňujeme ty současné…

Cesta na Madeiru

Madeira zrušila většinu vstupních podmínek a jedinou byrokratickou zátěží před cestou tak zůstal registrační formulář (k vyplnění v rozmezí 48 – 12 hodin před cestou). Vzhledem k routingu přes pevninské Portugalsko ale bude nutné splnit také tamější podmínky. Ty aktuálně odkazují na povinnost předložit jeden z dokladů bezinfekčnosti: očkovací certifikát / doklad o prodělané nemoci / negativní test + příjezdový formulář.

Kompletní informací o podmínkách cestování a opatření na Madeiře naleznete v našem průvodci „Koronavirus na Madeiře“ nebo na stránkách VisitMadeira.

Návrat do ČR

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České Republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem / dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a  další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky TAP Air Portugal
 • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 × 40 × 20 cm & 8 kg + 40 × 30 × 15 cm & 2 kg)
 • Dostupnost: září – prosinec 2022
 • Příkladové termíny:
  • 18. – 23. 9. za 3 624 Kč
  • 22. – 29. 9. za 3 624 Kč
  • 18. – 25. 10. za 3 624 Kč
  • 3. – 10. 11. za 3 624 Kč
  • 1. – 8. 12. za 3 624 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru z Prahy na Madeiru

Vydejte se na Madeiru, kde jsou cesty lemovány tisícem vonících a věčně kvetoucích rostlin. Kde jsou, oblévané divokým Atlantikem, pláže černější než úhel. Kde jsou, malebná městečka zkrášlovaná štětci místních umělců a hrající všemi barvami, přísně střežena vysokými horami, které vás okouzlí nádhernými vodopády i těžko prostupnými stezkami podél zavlažovacích kanálů, stejně jako koupání v přírodních bazénech uprostřed skal, či pohled prosklenou lávkou z 600 metrů vysokého útesu Cabo Girao. Nezapomeňte ochutnat čerstvé ryby, madeirské víno a fantastickou zmrzlinu. Pozorujte delfíny a velryby v oceánu, oblékněte pončo z ovčí vlny a dýchejte zhluboka, ať nasajete Madeiru na dlouhou dobu pod kůži!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. S rezervací auťáku bychom ale zatím nikam nespěchali, do podzim času dost.

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 3 624 Kč

Podzimní letenky z Prahy na Madeiru


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)