Azorské ostrovy z Vídně aneb Sao Miguel i Terceira
22.2.2022

Azorské ostrovy z Vídně aneb Sao Miguel i Terceira

3 617

O této nabídce

V aktuální promo akci aerolinky TAP Air Portugal ulovíte akční letenky na Azorské ostrovy. Zpáteční letenky z Vídně na tamější největší ostrov, Sao Miguel, jsou v nabídce dopravce dostupné za hezkou cenu 3 617 Kč. V akci seženete také letenky na ostrov Terceira, jejichž cena se pohybuje kolem 4 tisíc Kč za zpáteční letenku. Základní tarif „Discount“ obsahuje přepravu příručního zavazadla. Routing pak zahrnuje jeden přestup v Lisabonu v rámci obou směrů – minimálně jednou se však nevyhnete delšímu stopoveru v portugalské metropoli (vč. nocování).

PS: My jsme na Azorských ostrovech strávili minulý týden a destinaci můžeme jen a jen doporučit. 🙂 Kdyby vás cokoliv k výletu na Sao Miguel zajímalo, napište nám do komentářů.

Podmínky pro cestování

Cesta na Azorské ostrovy

Před cestou na Azory je momentálně nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Azorských ostrovech“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se nově řídí těmito pravidly. 

  • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky TAP Air Portugal
  • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 × 40 × 20 cm & 8 kg + 40 × 30 × 15 cm & 2 kg)
  • Dostupnost: březen – červen 2022
  • Příkladové termíny:
    • Sao Miguel
      • 16. – 23. 3. za 3 617 Kč
      • 22. – 29. 3. za 3 617 Kč
      • 16. – 22. 5. za 4 710 Kč
    • Terceira
      • 2. – 8. 5. za 4 470 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Doporučujeme vám bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na ostrovech Sao Miguel i Terceira označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Zkuste se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta.

Náhled letenky z Vídně do Ponta Delgady za 3 617 Kč

Azorské ostrovy z Vídně aneb Sao Miguel i Terceira


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Vídeň (VIE)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)