Podzimní letenky z Prahy na Kypr do Larnaky
16.8.2021

Podzimní letenky z Prahy na Kypr do Larnaky

518

O této nabídce

Chcete-li se během podzimních měsíců ohřát a zároveň zavzpomínat na léto, vyrazte na Kypr. Sluneční paprsky již během října a listopadu nebudou spalující, vody Středozemního moře omývajícího ostrov stále příjemné a vybízející k osvěžující koupeli. V rezervačním systému maďarské aerolinky Wizz Air ulovíte letenky z Prahy na Kypr do Larnaky za 518 Kč. Tyto nejlevnější letenky na vás čekají v listopadových termínech.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok. Jedinou výjimkou jsou listopadové termíny, kdy je úspora na letence 130 Kč/směr a investice do WDC se vám tak vrátí až při dalším nákupu. 

Podmínky pro cestování

Česká republika je z pohledu Kypru zařazena v „zelené kategorii zemí“. Před cestou na ostrov není třeba podstupovat žádné testy. Vystačíte si s vyplněným příjezdovým formulářem ve formě tzv. „Cyprus Flight Passu“. Více informací o cestách na Kypr se dočtete na stránkách Velvyslanectví ČR v Larnace.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kypr je momentálně zařazen do tmavě červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace podstoupit min. AG test před cestou zpět +  po návratu zamířit do 5denní izolace, kterou lze ukončit PCR testem s negativním výsledkem…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč vyrazit právě na Kypr?

Na průniku krásné přímořské přírody a bohaté historie vznikla ideální dovolenková destinace – Kypr. Jeho pláže omývané tyrkysovým mořem lákají k vodním radovánkám, rozeklaná skaliska a strmé útesy kolem vytváří úchvatné scenérie. Nad zdobnými mozaikami města Pafos a malovanými kostelíky v pohoří Troodos vaše srdce zaplesá. Kypr je malý ostrov pod vlivem hned tří kontinentů, sousedící Řekové mu dali klidný a uvolněný přístup k životu, Turecko zas výborné jídlo. Pochutnejte si na pečeném jehněčím nebo špízu z vepřového, sépiích, zelenině s jogurtovým dipem a na lahodném grilovaném sýru halloumi. Poddejte se stylu stolování mezze. A jako dezert mandle máčené v hroznovém víně anebo moučník zalitý sirupem z karobu, tedy svatojánského chleba.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Kypru se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem během poznávání Kypru bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během podzimních měsíců můžete počítat s cenami pronájmu kolem 300 – 400 Kč/den (viz příkladový termín).

Náhled letenky z Prahy na Kypr do Larnaky za 518 Kč
Podzimní letenky z Prahy na Kypr do Larnaky

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)