Podzimní letenky z Prahy do Gruzie
22.7.2021

Podzimní letenky z Prahy do Gruzie

798

O této nabídce

Maďarský nízkonákladový dopravce Wizz Air během července rozlétal z Prahy mj. také linku do gruzínského Kutaisi. Byť z původně plánovaných dvou rotací týdně zbyla pouze ta nedělní, tak jistě nejdůležitější zprávou je, že se vůbec létá. A létat se by se mělo i během podzimních měsíců. Letenky z Prahy do Gruzie pořídíte v zářijových a říjnových termínech za skutečně parádní ceny, které začínají 798 Kč. V rezervačním systému aerolinky jsou dostupné lety vždy ve středu a neděli, ale vzhledem k současné situaci bychom se raději drželi rezervací termínů s odlety/přílety právě v neděli.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Podmínkou vstupu do Gruzie je předložení dokladu o dokončené vakcinaci proti nemoci COVID-19 a vyplnění tohoto příjezdového formuláře. Cestovatelé bez dokončeného vakcinačního schématu musí před cestou předložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin) a dalšímu PCR testu se musí na vlastní náklady podrobit 3. den po příjezdu do země. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Tbilisi.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Gruzie je momentálně zařazena do tmavě červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace podstoupit min. AG test před cestou zpět +  po návratu zamířit do 5denní izolace, kterou lze ukončit PCR testem s negativním výsledkem…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air nebo snadno přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: září & říjen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 12. – 19. 9. za 1 478 Kč (bez WDC za 1 998 Kč)
  • 19. – 26. 9. za 1 148 Kč (bez WDC za 1 668 Kč)
  • 10. – 17. 10. za 798 Kč (bez WDC za 1 318 Kč)
  • 24. – 31. 10. za 1 198 Kč (bez WDC za 1 718 Kč)

Vyrazte objevovat krásy Gruzie

V hlubokém údolí mezi Velkým a Malým Kavkazem leží přenádherná země Gruzie. Zůstává turisty téměř nepoznaná, a ta samota učiní vjemy z dechberoucí přírody ještě kouzelnější. Toulejte se drsným pohořím, uroňte slzu štěstí při pohledu na průzračná jezera a burácející vodopády. Prométheova jeskyně, budící respekt svou velikostí a úchvatná, vám ukáže poklady podzemí. Světla rozmanitých odstínů vybarvují ozdoby v podobě stalaktitů, stalagmitů a stalagnátů. Skalnatý a hustě zalesněný kaňon Okatse tvoří kaskáda tří vodopádů. Nad touto skvostnou roklí se táhne visutá stezka, z její výšky nad rozbouřenou řekou se podlamují kolena.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Kutaisi nebo kdekoliv jinde v Gruzii se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Ceny ubytovacích služeb jsou v Gruzii nízké a ve svém rozpočtu můžete počítat s cenami kolem 300 Kč/os./noc.

Náhled letenky z Prahy do Kutaisi za 798 Kč

Podzimní letenky z Prahy do Gruzie


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)