Podzimní letenky z Prahy do Bordeaux
25.8.2023

Podzimní letenky z Prahy do Bordeaux

1 080

O této nabídce

Levné letenky do francouzské Akvitánie rozkládající se v jihozápadní Francii ulovíte v nabídce nízkonákladové aerolinky Ryanair. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Bordeaux (BOD) na vás v rezervačním systému dopravce čekají za ceny od 1 080 Kč (viz příkladový termín od 11. do 18. října). Za ceny do dvou tisíc Kč je přitom dostupných hned několik termínů během září i října. Letecká společnost linku obsluhuje 2× týdně (středa a sobota), díky čemuž si můžete zvolit, jestli do Bordeaux vyrazíte na pár dnů nebo třeba celý týden.

Veškeré informace o letišti v Bordeaux (BOD), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Při delším pobytu v Bordeaux si určitě půjčte auto. Získáte díky tomu naprostou svobodu a projedete si pobřeží Biskajského zálivu dle svých představ. Udělejte si představu o nabídce dostupných vozidel v naší autopůjčovně. Pronájem malého vozu během podzimních měsíců vyjde na cca 1 000 Kč / den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Cestování do Francie je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Náhled letenky z Prahy do Bordeaux za 1 080 Kč

Podzimní letenky z Prahy do Bordeaux


Bude se hodit

Letiště Bordeaux (BOD)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)