Podzimní letenky z Pardubic do španělského Alicante
9.10.2023

Podzimní letenky z Pardubic do španělského Alicante

1 797

O této nabídce

O tom, že Ryanair prodloužil provoz linky z Pardubic (PED) do Alicante (ALC) jsme vás již informovali. Tipů na levné letenky do Středomoří nicméně nikdy není dost. Právě z východočeského města si můžete na slunné španělské pobřeží zaletět díky letenkám z dílny irské nízkonákladové společnosti, které v jejím rezervačním systému ulovíte za ceny startující na 1 797 Kč (viz příkladový termín od 7. do 14. prosince). V dalších termínových kombinacích napříč druhou polovinou listopadu a začátkem prosince na vás letenky čekají v cenovém rozmezí od 2 do 3 tisíc Kč. Dopravce na trase bude létat 2× týdně (čtvrtek a neděle), díky čemuž lze na Pyrenejský poloostrov vyrazit třeba jen na prodloužený víkend.

Veškeré informace o letišti na Alicante (ALC), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Pardubice.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Pardubic do Alicante za 1 797 Kč

Podzimní letenky z Pardubic do španělského Alicante


Bude se hodit

Letiště Alicante (ALC)

Letiště Pardubice (PED)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)