Podzimní letenky do Arménie: z Vídně do Jerevanu
10.7.2022

Podzimní letenky do Arménie: z Vídně do Jerevanu

1 182

O této nabídce

Po relativně dlouhé době se v rezervačním systému aerolinky Wizz Air objevují také levné letenky do Arménie. Zatímco loni jste do této krásné zakavkazské země ulovili letenky doslova za pár stovek klidně v letních termínech, během letošního roku se situace dramaticky obrátila a za letenky zaplatíte klidně i několik stovek euro. Ve světle tohoto cenového vývoje jsou proto podzimní letenky z Vídně do Jerevanu za 1 182 Kč (resp. 1 675 Kč pro nečleny WDC) hodně atraktivní. V cenových hladinách do dvou tisíc Kč máte možnost vybírat hned z několika termínů během listopadu letošního roku.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Arménie

Cestování do Arménie je „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Arménii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na výlet do Arménie

Země zapomenutá na pomezí Evropy a Asie, skrytá před světem ve stínu majestátní hory Ararat. První země křesťanská, překrásná Arménie. Zvlněná krajina s vůní lesů je poseta honosnými kláštery, starými kostely a romantickými zříceninami. Vypravte se za poznáním katedrály sv. Matky Boží ležící na poutním místě zvaném Ečmiadzin. Pohlédněte na kompozici načervenalých zdí klášteru Chor Virap a sněhově bíle přikrytých vrcholů v pozadí. Vrcholy to nejsou ledajaké, vždyť podle bájí a pověstí tu zakotvil svou archu sám Noe.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud neplánujete celý pobyt strávit pouze v Jerevanu, pak vám rozhodně doporučujeme půjčení vlastního auťáku (bez něho je cestování po Arménie časově velmi náročné). Vyberte si ze široké nabídky vozů v naší autopůjčovně. V příkladovém termínu vás týdenní pronájem vozu vyjde na cca 4 tisíce Kč.

Náhled letenky z Vídně do Jerevanu za 1 182 Kč

Podzimní letenky do Arménie: z Vídně do Jerevanu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)