Podzimní Gruzie: letenky z Prahy do Kutaisi
12.10.2021

Podzimní Gruzie: letenky z Prahy do Kutaisi

630

O této nabídce

Podzimní ceny letenek do Gruzie musí lákat každého cestovatele, nehledě na fakt, zdali již tuto kavkazskou zemi navštívil či nikoliv. V dnešní promo akci maďarské aerolinky Wizz Air navíc ušetříte ještě několik desetikorun, za něž v Kutaisi pohodlně povečeříte po příletu. Ceny zpátečních letenek z Prahy do Kutaisi začínají na 630 Kč v případě cesty na začátku listopadu (viz příkladový termín) a v dalších termínech až do poloviny prosince oscilují kolem jedné tisícikoruny.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Podmínkou vstupu do Gruzie je předložení dokladu o dokončené vakcinaci proti nemoci COVID-19 a vyplnění tohoto příjezdového formuláře. Cestovatelé bez dokončeného vakcinačního schématu musí před cestou předložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin) a dalšímu PCR testu se musí na vlastní náklady podrobit 3. den po příjezdu do země. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Tbilisi.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Gruzie je momentálně zařazena do tmavě červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace podstoupit min. AG test před cestou zpět +  po návratu zamířit do 5denní izolace, kterou lze ukončit PCR testem s negativním výsledkem…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč do Gruzie?

Gruzie je úchvatným skloubením majestátních hor a ledovcových údolí s bohatou historií, pohostinností místních obyvatel a moderní architekturou. Je perlou ležící mezi dvěma kontinenty, mezi Malým a Velkým Kavkazem. Obdivujte zde burácející vodopády a klidná křišťálová jezírka. Putujte pohořím, zavítejte až ke kostelu Nejsvětější Trojice v Gergeti, ležícímu ve více než dvou tisících metrech, obklopen ještě výše čnícími velikány. Procházejte se po hradbách pevnosti Narikala. Ochutnejte výborné místní speciality, jako masem plněné knedlíčky khinkali a slaný koláč khachapuri. Zachutnají vám natolik, že si ještě budete brát recept.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Kutaisi za 630 Kč

Podzimní Gruzie: letenky z Prahy do Kutaisi


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)