Podzimní exotika: Levné letenky do Portorika
19.1.2021

Podzimní exotika: Levné letenky do Portorika

7 529

O této nabídce

Podzim v Karibiku? Proč ne! Portoriko – exotický ostrov USA – je sice aktuálně turistům uzavřeno, okolnosti ale naznačují, že na podzim už se v Portoriku budete moci opalovat a relaxovat s koktejlem v ruce i vy. Zpáteční letenky z Berlína do Portorika jsou aktuálně v nabídce za ceny již od 7 529 Kč! Tyto levné letenky do Portorika nabízí aerolinka Iberia v kombinaci s American Airlines. Cena letenky zahrnuje příruční zavazadlo o rozměrech maximálně 56 x 40 x 25 cm a hmotnosti 10 kg (na plavky a ručník ideální!), odbavené zavazadlo podléhá poplatku 60 EUR za každý směr letu. Tyto levné letenky do Portorika jsou navíc flexibilní a v případě potřeby změny termínu není nutné platit poplatek za změnu, pouze doplatíte rozdíl v ceně tarifu. V případě zrušení letu aerolinkou a změně termínu vaší letenky tento rozdíl nedoplácíte. Tak na co ještě čekáte?

Exotické Portoriko

Portoriko láká milovníky pohody, nekonečných pláží i panenské přírody, létají sem lidé z celého světa. Utečte před podzimní plískanicí chytat bronz a popíjet koktejly s poctivou dávkou lahodného rumu. Odpoledne si zpříjemněte hrou golfu nebo surfováním v tyrkysových vlnách, možná uvidíte i delfíny. Vydejte se za dobrodružstvím do pralesa, skákejte z vodopádů nebo se jen kochejte vodní tříští pod nimi. K večeři si vychutnejte delikátní arroz con gandules a několik chichaítos, po snad až kýčovitém západu slunce doporučujeme unikátní podívanou – příliv jak kdyby osvícený světluškami v jedinečné Bioluminescent Bay.

Výhodou Portorika je celoročně slunečné počasí s vysokými teplotami okolo 30 °C a teplotou moře příjemných 28 °C. Období od července do listopadu je sezónou dešťů, nicméně deště jsou obvykle krátké a nijak nenaruší vaší dovolenou. Výhodou této nízké sezóny je levnější ubytování i další služby a také méně turistů na plážích a oblíbených atrakcích. V prosinci vás potěší více slunečných dnů, ale zvýšené jsou také ceny.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla o rozměrech max. 56 x 40 x 25 cm a hmotnosti 10 kg, odbavené zavazadlo za 60 EUR za směr
 • Dostupnost: září – prosinec 2021
 • Termíny:
  • 22. 9. – 29. 9. za 7 561 Kč
  • 26. 9. – 7. 10. za 7 529 Kč
  • 17. 10. – 21. 10. za 7 556 Kč
  • 14. 11. – 22. 11. za 7 556 Kč
  • 1. 12. – 9. 12. za 7 556 Kč

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Vzhledem k aktuální situaci doporučujeme s rezervací ubytování vyčkat ještě několik týdnů či měsíců, případně rezervovat pouze ubytování s možností bezplatné změny nebo zrušení rezervace.

Víza

Pro cesty do USA, jejichž je Portoriko součástí, potřebujete kromě platného biometrického pasu také elektronickou registraci ESTA. Návod na registraci ESTA si můžete přečíst zde. Vše máte vyklikané během několika minut na této stránce. ESTA podléhá poplatku 14 USD.

Náhled letenky

Podzimní exotika: Levné letenky do Portorika

 


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

American Airlines

Iberia

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)