Podzimní Brusel z Prahy
16.10.2023

Podzimní Brusel z Prahy

od 738

O této nabídce

Ještě jste nebyli v „hlavním městě EU“? Nyní máte možnost navštívit nejen toto belgické město díky aerolince Ryanair. Brusel z Prahy je k mání od 738 Kč, a to hlavně na listopadové a prosincové termíny. Cílovou destinací pro vás bude sekundární letiště Brusel Charleroi (CRL), ze kterého se dostanete jak do centra Bruselu, tak i do dalších belgických měst. Co si zaletět do Bruselu na jednodenní otočku od 6. do 7. prosince?

Zdarma si do Belgie vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 367 Kč v jednom směru. Příplatek za odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 367 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Nejen za gastro-zážitky do Bruselu

Přivstaňte si brzy z rána, posnídejte jemňoučké vafle s poctivou porcí šlehačky, vyrazte poznávat bruselské maloměsto. Ano, Brusel je metropolí nejvyšší evropské důležitosti, atmosféra vystavěná cihlovými domky a klikatými uličkami plnými cukráren, kaváren a čokoládoven je ale spíše útulná a jakoby zapomenutá okolním světem. Vychutnávejte si tuto jedinečnou atmosféru a kochejte se klenoty secese, obdivujte architekturu Muzea hudebních nástrojů i jeho exponáty plné tónů minulosti. Zavítejte na bleší trhy a nakupte věci potřebné i nepotřebné, ochutnávejte, mlsejte, opijte se tmavým belgickým pivem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Belgie

Stejně jako do většiny destinací, i cesty do Belgie jsou již bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Belgii“.

Náhled letenky z Prahy do Bruselu za 738 Kč
Podzimní Brusel z Prahy

Bude se hodit

Letiště Brusel-Charleroi (CRL)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)