Podzimní Arménie: z Prahy do Jerevanu
23.7.2023

Podzimní Arménie: z Prahy do Jerevanu

1 660

O této nabídce

Vyraz za dobrodružstvím do nádherné Arménie, která okouzlí nejednoho milovníka přírody! Aerolinka Wizz Air nabízí letenky z Prahy do Jerevanu, které ulovíte za 1 660 Kč. Dostupnost připadá na letošní říjen a listopad, například v termínu s odletem 4. a návratem 11. listopadu. 

Na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu, při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete minimálně ve dvou a nebo létáte s Wizz Airem častěji, doporučujeme zakoupení tohoto členství.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo s max. rozměry 40 × 30 × 20 cm. Větší příručák vás vyjde na příplatek od 370 Kč v jednom směru v rámci služby Priority. Odbavené zavazadlo do 10 kg bude za příplatek začínající na 355 Kč/směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Objev zapomenutou Arménii

Země zapomenutá na pomezí Evropy a Asie, skrytá před světem ve stínu majestátní hory Ararat. První země křesťanská, překrásná Arménie. Zvlněná krajina s vůní lesů je poseta honosnými kláštery, starými kostely a romantickými zříceninami. Vypravte se za poznáním katedrály sv. Matky Boží ležící na poutním místě zvaném Ečmiadzin. Pohlédněte na kompozici načervenalých zdí klášteru Chor Virap a sněhově bíle přikrytých vrcholů v pozadí. Vrcholy to nejsou ledajaké, vždyť podle bájí a pověstí tu zakotvil svou archu sám Noe.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Arménie

Cestování do Arménie je již zcela bez omezení. Aktuální informace najdete v našem článku „Koronavirus v Arménii“.

Náhled letenky z Prahy do Jerevanu za 1 660 Kč
Podzimní Arménie: z Prahy do Jerevanu

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)