Podzimní a zimní prodloužené víkendy v Nice z Prahy
7.6.2024

Podzimní a zimní prodloužené víkendy v Nice z Prahy

od 1 629

O této nabídce

S dopravci mířícími na Azurové pobřeží z hlavního města Česka se letos „roztrhl pytel“. Jednou s aerolinek, které cestovatelům nabídnou letos toto spojení je britský easyJet, který provoz zahájí v polovině října. A ty nyní ulovíš levné zpáteční letenky do Nice z Prahy na podzimní a zimní prodloužené víkendy. Cena začíná na velmi sympatických 1 629 Kč, kdy na jih Francie odletíš v pátek po obědě a vrátíš se v nedělní poledne. Termíny jsou k mání na téměř každý víkend od listopadu do března příštího roku. Tak si udělej novoroční výlet do Nice například od 10. do 12. ledna. 

V ceně letenky máš příruční zavazadlo o rozměrech do 45 x 36 x 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíš od 719 Kč za let a odbavený bágl do 15 kg tě vyjde od 971 Kč v jednom směru.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Nice za 1 629 Kč
Podzimní a zimní prodloužené víkendy v Nice z Prahy

Bude se hodit

Letiště Nice (NCE)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)