Ochutnej Perský záliv: z Bratislavy a Prahy do Kuvajtu
26.6.2024

Ochutnej Perský záliv: z Bratislavy a Prahy do Kuvajtu

3 958

O této nabídce

V dnešní slevové akci turecké nízkonákladové aerolinky Pegasus Airlines ulovíš mj. levné letenky do Kuvajtu (KWI). Vybírat můžeš z odletových letišť v Praze (PRG), odkud zpáteční letenky pořídíš za 4 630 Kč, nebo v Bratislavě (BTS), odkud letenky koupíš dokonce za 3 958 Kč! Za nejlevnější ceny jsou dostupné letenky během listopadu a první poloviny prosince, a dále také během března příštího roku. V rámci obou cest tě čeká jeden klidný přestup na istanbulském letišti Sabiha Gökcen (SAW). Základní tarif „Basic“ zahrnuje pouze přepravu malého příručního zavazadla, s nímž si ale na několikadenní výlet do Kuvajtu v pohodě vystačíš.

Veškeré informace o mezinárodním letišti v Kuvajtu (KWI), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cestování do Kuvajtu

Cestování do Kuvajtu není zatížené žádnou speciální byrokracií. Cestovatelé si vystačíte s turistický vízem (lze zařídit online formou), jehož cena je 3 KD (cca 230 Kč).

Náhled letenky z Bratislavy do Kuvajtu za 3 958 Kč

Ochutnej Perský záliv: z Bratislavy a Prahy do Kuvajtu


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Kuvajt City (KWI)

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)