Nový Zéland během dubna a května: Auckland z Budapešti
2.4.2024

Nový Zéland během dubna a května: Auckland z Budapešti

18 168

O této nabídce

Je vaším snem vyrazit na druhý konec světa a prozkoumat krásy Nového Zélandu? Mrkněte se na nabídku aerolinky China Eastern Airlines, která nabízí ve spolupráci se Shanghai Airlines zpáteční letenky do města Auckland z Budapešti. Pořídíte je za 18 168 Kč včetně 2 odbavených zavazadel v ceně, a to na termíny v dubnu a květnu. Vydejte se na nezapomenutelnou dovolenou například v termínu od 10. do 25. května. Po cestě vás čeká jeden přestup v Šanghaji, který využijte k návštěvě města.

Jak jsme již zmínili, čínský dopravce povoluje přepravu 2 odbavených zavazadel do 23 kg zdarma. Na palubu si s sebou vezmete klasické kabinové zavazadlo o rozměrech do 56 × 45 × 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi (malý batoh nebo kabelku). Během letů se můžete těšit na občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Nový Zéland – nespoutaná příroda a mnohem více

Krajina Pána prstenů se rozprostírá na mnoha spících vulkánech, je tak nádherná, půvabná a působivá, až to bere dech. S pokorou se vydejte za uměleckými díly Matky přírody, za zelenými kopci a nekončícími plážemi omývanými tyrkysovým oceánem, za písečnými dunami Te Paki a za magickým pánem lesa Tane Mahuta, posvátným stromem. Poctěte svou návštěvou smaragdovou barvu jezírek zdobící krajinu vysoko v horách, při pohledu na oranžový prstenec nořící se z mlhy na Waiotapu neuvěříte vlastnímu zraku. Tohle a ještě mnohem víc najdete na Severním ostrově Nového Zélandu, překrásné zemi u protinožců.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nejpohodlněji prozkoumáte Nový Zéland díky půjčené káře. Skvělé auto najdete v naší autopůjčovně a vyjde vás od 447 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta na Nový Zéland a přestup v Číně

Pro vstup na území Nového Zélandu potřebujete turistickou registraci NZeTA. Očkování ani negativní test po vás již nikdo chtít nebude. Co se přestupu v Číně týče, pokud budete chtít vyrazit do města, obdržíte turistické vízum zdarma. Více se dočtete na našich stránkách „Koronavirus na Novém Zélandu“ a „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Budapešti do Aucklandu za 18 168 Kč
Nový Zéland během dubna a května: Auckland z Budapešti

Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Nový Zéland)

Let zpátky

Budapešť - Auckland - Budapešť
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

China Eastern Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)