Nový Zéland: Auckland z Budapešti se 2 odbav. bágly
21.5.2024

Nový Zéland: Auckland z Budapešti se 2 odbav. bágly

17 197

O této nabídce

Akční letenky k protinožcům jsou velice nedostatkovým zbožím, nechť tedy zpozorní ten, kdo se chce podívat na Nový Zéland a nechce kvůli letenkám obětovat ledvinu. Město Auckland je dostupné s odletem z Budapešti díky aerolince China Eastern Airlines za moc pěknou cenu 17 197 Kč. Termíny pořídíš od srpna do října, tak si zaleť za nádhernou přírodou například v termínu od 16. září do 3. října. Po cestě tě čeká jeden přestup v čínské Šanghaji (PVG).

Díky vstřícné zavazadlové politice dopravce si s sebou na Nový Zéland smíš vzít hned 2 odbavená zavazadla do 23 kg. Na palubu pak kabinové zavazadlo o rozměrech do 56 × 45 × 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Během letů se můžeš těšit také na širokou nabídku nápojů a občerstvení.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Za dechberoucí přírodou

Krajina Pána prstenů se rozprostírá na mnoha spících vulkánech, je tak nádherná, půvabná a působivá, až to bere dech. S pokorou se vydej za uměleckými díly Matky přírody, za zelenými kopci a nekončícími plážemi omývanými tyrkysovým oceánem, za písečnými dunami Te Paki a za magickým pánem lesa Tane Mahuta, posvátným stromem. Pocti svou návštěvou smaragdovou barvu jezírek zdobící krajinu vysoko v horách, při pohledu na oranžový prstenec nořící se z mlhy na Waiotapu neuvěříš vlastnímu zraku. Tohle a ještě mnohem víc najdeš na Severním ostrově Nového Zélandu, překrásné zemi u protinožců.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pro průzkum krás Nového Zélandu se ti rozhodně bude hodit půjčená kára. Perfektní vůz na tebe čeká v naší autopůjčovně, kde tě vyjde od 386 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta na Nový Zéland a přestup v Číně

Pro vstup na Nový Zéland potřebuješ elektrickou registraci NZeTA. Více se dočteš v našem průvodci.

Pokud se při přestupu v Číně budeš chtít podívat do města, dostaneš tranzitní vízum zdarma. Další informace najdeš na naší stránce.

Náhled letenky z Budapešti do Aucklandu za 17 197 Kč
Nový Zéland: Auckland z Budapešti se 2 odbav. bágly

Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Nový Zéland)

Let zpátky

Budapešť - Auckland - Budapešť
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

China Eastern Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)