Novinka: přímé lety z Vídně do Kuvajtu
9.3.2023

Novinka: přímé lety z Vídně do Kuvajtu

1 888

O této nabídce

V polovině letošního června zahájí maďarská nízkonákladová aerolinka Wizz Air provoz na nové lince z Vídně do Kuvajtu! Přímé lety z rakouské metropole do malého státu v Perském zálivu budou vypravovány hned 2× týdně, a to v úterý a sobotu. Aktuálně v rezervačním systému dopravce ulovíte zpáteční letenky z Vídně do Kuvajtu za 1 888 Kč (cena je tradičně platná pro členy WDC). Ostatní cestovatelé musí počítat s lehkou přirážkou a za letenky zaplatí 2 360 Kč. I to je ovšem o více než dvě třetiny méně, než na co jsme byli na této trase doposud zvyklí.

Pokud budete plánovat výlet do Kuvajtu v letních měsících, počítejte s velmi vysokými teplotami, která tou dobou v Perském záliv běžně panují. Příjemnější klima můžete během své cesty očekávat od října dále…

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cestování do Kuvajtu

Cestování do Kuvajtu je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Cestovatelé si vystačíte s turistický vízem (lze zařídit online formou). Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Kuvajtu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na krátký výlet do Kuvajtu

Oáza v poušti, nádech Arábie. Navštivte destinaci, které možná chybí ten proslulý lesk a třpyt bohatších měst Perského zálivu, má ale něco důležitějšího – autentičnost. Nasávejte chutě a vůně na tržišti Al Mubarakiya, obdivujte orientální architekturu Velké mešity, poznávejte islám, do oranžova zbarvenou poušť a pohostinnost místních obyvatel. Nezapomeňte ani na moderní tvář Kuvajtu: vyfoťte si ikonické Kuvajtské věže a projděte se kolem idylické maríny. S kulturou a uměním nejen Kuvajtu se pak můžete seznámit v muzeu Tareq Rajab, které pyšně vystavuje kolekce manuskriptů, keramiky, šperků a dalšího. Na závěr své cesty si doporučujeme odpočinout sluněním na dokonalých plážích, které se rozprostírají podél celého pobřeží, nachytat bronz a osvěžit se v moři.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Kuvajtu za 1 888 Kč

Novinka: přímé lety z Vídně do Kuvajtu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)