Nová přímá linka z Vídně na Madeiru
1.9.2022

Nová přímá linka z Vídně na Madeiru

2 202

O této nabídce

Se zajímavou novinkou přichází maďarská aerolinka Wizz Air, která dnes do svého rezervačního systému nahrála novou linku z Vídně na Madeiru. Z rakouské metropole se do Funchalu bude létat 1× týdně počínaje 3. prosince 2022. Aktuálně nejlevnější letenky pořídíte v termínu od 22. do 29. ledna, kdy vás vyjdou na 2 202 Kč (za předpokladu dispozice členstvím ve WDC). Hezky ale vyjde také výlet přes Štědrý den v termínu od 18. do 25. prosince.

Další přímá linka Wizz Airu na Madeiru potvrzuje plány růžového dopravce na expanzi letů ze střední Evropy do této populární destinace. Letos v létě rozlétal přímou linku z Katowic a s příchodem zimního řádu začne létat do Funchalu z Budapešti i Varšavy. Dá se očekávat, že nejlevnější zpáteční letenky se dlouhodobě ustálí kolem hladiny 100 €. Jakékoliv letenky za tuto cenu jsou pecka!

Letový řád

 • Vídeň – Funchal -> 12:35 – 16:30
 • Funchal – Vídeň -> 17:10 – 22:55

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do Portugalska (vč. ostrova Madeira) je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air nebo snadno přes NÁŠ VYHLEDÁVAČ
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: od prosince 2022
 • Termíny:
  • 18. – 25. 12. za 3 550 Kč (bez WDC za 4 038 Kč)
  • 15. – 22. 1. za 2 937 Kč (bez WDC za 3 426 Kč)
  • 22. – 29. 1. za 2 202 Kč (bez WDC za 2 691 Kč)

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. 

Náhled letenky z Vídně na Madeiru za 2 202 Kč
Nová přímá linka z Vídně na Madeiru

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)