Nová linka: z Vídně do Kuvajtu na prodloužené víkendy
20.6.2023

Nová linka: z Vídně do Kuvajtu na prodloužené víkendy

1 899

O této nabídce

Maďarská nízkonákladová aerolinka Wizz Air v minulém týdnu skutečně začala létat na nové lince z Vídně do Kuvajtu. Další spojení z rakouské metropole do Perského zálivu bude k dispozici celoročně s frekvencí dvou letů týdně – během letního letového řádu v úterky a soboty, po čas platnosti zimního poté pondělky a pátky. Nová linka s sebou samozřejmě přináší také levné letenky. Aktuálně ty nejlevnější zpáteční letenky z Vídně do Kuvajtu ulovíte v rezervačním systému dopravce za ceny startující na 1 899 Kč (tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé si budou muset připlatit 10 € v jednom směru).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cestování do Kuvajtu

Cestování do Kuvajtu je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Cestovatelé si vystačíte s turistický vízem (lze zařídit online formou). Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Kuvajtu“.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Na prodloužený víkend do Kuvajtu

Oáza v poušti, nádech Arábie. Navštivte destinaci, které možná chybí ten proslulý lesk a třpyt bohatších měst Perského zálivu, má ale něco důležitějšího – autentičnost. Nasávejte chutě a vůně na tržišti Al Mubarakiya, obdivujte orientální architekturu Velké mešity, poznávejte islám, do oranžova zbarvenou poušť a pohostinnost místních obyvatel. Nezapomeňte ani na moderní tvář Kuvajtu: vyfoťte si ikonické Kuvajtské věže a projděte se kolem idylické maríny. S kulturou a uměním nejen Kuvajtu se pak můžete seznámit v muzeu Tareq Rajab, které pyšně vystavuje kolekce manuskriptů, keramiky, šperků a dalšího. Na závěr své cesty si doporučujeme odpočinout sluněním na dokonalých plážích, které se rozprostírají podél celého pobřeží, nachytat bronz a osvěžit se v moři.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světdo Kuvajtuě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Kuvajtu za 1 899 Kč

Nová linka: z Vídně do Kuvajtu na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)