Nová linka z Prahy do Verony – levné letenky i přes Velikonoce
15.11.2023

Nová linka z Prahy do Verony – levné letenky i přes Velikonoce

od 1 396

O této nabídce

Aerolinka Volotea nás nedávno potěšila novou linkou z Prahy do Florencie. Dnes přichází s další peckou, a tou je linka z Prahy do další italské destinace, tentokrát Verony. Už nyní je možné zakoupit letenky, jejichž cena začíná na 1 396 Kč, a to v termínu od 8. do 12. dubna. O pár korun dráž pořídíte letenky také od 29. března do 1. dubna, kdy jsou Velikonoce. Termíny za fajn ceny jsou dostupné od konce března až do května.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Pokud potřebujete zavazadlo větší, přikoupíte si ho od 19 € v jednom směru v rámci služby Priority. Za stejnou cenu si přikoupíte i odbavené zavazadlo do 10 kg.

 • Rezervujte: přímo přes stránky Volotey 
 • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: konec března – květen 2024
 • Termíny:
  • 29. 3. – 1. 4. (pá – po) – termín přes Velikonoce
  • 8. 4. – 12. 4. (po – pá)
  • 12. 4. – 15. 4. (pá – po)
  • 22. 4. – 26. 4. (po – pá)
  • 3. 5. – 6. 5. (pá – po)
  • 10. 5. – 13. 5. (pá – po)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Po stopách Romea a Julie

Ach ta Verona! Není divu, že město, kam Shakespeare umístil svůj nesmrtelný romantický příběh Romea a Julie, je tak půvabné a působivé. V ulici Cappello stojí Juliin dům i s balkónem, ze kterého vyhlížela svou lásku, jakkoliv smyšlené to je. Verona a její klikaté uličky vedou toulající se cestovatele přes románské zříceniny a renesanční kostely až k velkolepému antickému amfiteátru. Pamatuje gladiátorské zápasy i veřejné popravy, dnes mírumilovně hraje pro radost divadlo a pořádá letní festivaly.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cesty do Itálie jsou zcela volné, nepotřebujete očkování ani test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Verony za 1 396 Kč
Nová linka z Prahy do Verony – levné letenky i přes Velikonoce

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Volotea

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)