Nová linka z Prahy do Porta od easyJetu
17.3.2022

Nová linka z Prahy do Porta od easyJetu

1 057

O této nabídce

Hodně lákavou novinku si pro letošní letní sezonu připravila aerolinka easyJet. Čeští cestovatelé se totiž mohou těšit na přímou linku z Prahy do Porta! Do oblíbené destinace v Portugalsku začne britský dopravce, pro něhož je charakteristická oranžovo-bílá letka, létat od 4. května. Při pohledu do rezervačního systému je potom patrné, že linka bude sezonní a počítá se s ní do 29. října 2022. A teď to hlavní: létat se bude 2× týdně (středy + soboty) a ceny letenek jsou velmi přívětivé!

Zpáteční letenky z Prahy do Porta ulovíte od 1 057 Kč! Za tuto cenu jsou dostupné letenky na květnové termíny. Vyberete-li se některou z červnových kombinací bude třeba si stokorunu připlatit. A za skvělou cenu pořídíte také letenky do Portugalska během letních prázdnin, kdy zpátečka vyjde na 1 477 Kč!

Letový řád

 • středa
  • Praha – Porto -> 12:10 – 14:30
  • Porto – Praha -> 07:05 – 11:20
 • sobota
  • Praha – Porto -> 19:10 – 21:30
  • Porto – Praha -> 13:55 – 18:10

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Před cestou do Portugalska je nutné disponovat  dokladem o očkování / prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný příjezdový formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návrat domů

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce easyJet
 • Zavazadla: příruční s rozměry 45 × 36 × 20 cm
 • Dostupnost: květen – říjen 2022
 • Termíny:
  • květnové kombinace za 1 057 Kč
  • červnové kombinace za 1 177 Kč
  • prázdninové letenky za 1 477 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do Porta

Porto je naprosto úchvatné, nesmírně přátelské a mrňavé městečko, které lze proběhnout za jediný den, ale chcete-li jej opravdu zažít, nechat se pohltit krásou historické čtvrti Riberia, pořádně pošlapat dvoupatrový ocelový most Ludvíka I., postavený žákem Gustava Eiffela, opít se Taylor´s – fantastickým portským vínem, přecpat se Francesinhou – obřím sendvičem s hovězím masem, volským okem a sýrem, projít se po točitých schodech v knihkupectví Livraria Lello, vychutnat vznešenost v katedrále Sé de Porto – sídle portugalských králů, či smočit tělo při procházce po přímořské promenádě ve Foz do Douro, doporučujeme jeho návštěvu o nějaký ten den protáhnout! Rozhodně nebudete litovat!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Porta za 1 057 Kč

Nová linka z Prahy do Porta od easyJetu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)