Nová linka easyJetu z Berlína do Rovaniemi: přímé lety do Laponska
24.6.2024

Nová linka easyJetu z Berlína do Rovaniemi: přímé lety do Laponska

1 971

O této nabídce

Ve včerejším díle našeho magazínu Záletník (143) jsme tě informovali o množství nových linek do finského Laponska. Dnes ti přinášíme i jeden konkrétní letenkový tip! Nabídku linek za severní polární kruh rozšíří i aerolinka easyJet. A jedním z nových spojení je dobře využitelná linka z Berlína (BER) do Rovaniemi (RVN), na níž aktuálně pořídíš zpáteční letenky za parádní ceny od 1 971 Kč. Jak známe oranžového dopravce, tak levněji již spíše nebude – nejvýhodnější letenky u něj vždy nakoupíš krátce po nahrání nových linek do jeho rezervačního systému. Spojení bude v provozu 2× týdně (úterý a sobota), díky čemuž můžeš na sever Evropy (do míst, kde bydlí Santa Claus) vyrazit na celý týden nebo jen krátký prodloužený víkend.

Veškeré informace o letišti v Rovaniemi (RVN), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města i jeho okolí, nalezneš v našem novém průvodci.

 • Rezervuj: přímo přes stránky dopravce easyJet
 • Zavazadla: příruční s rozměry 45 × 36 × 20 cm
 • Dostupnost: prosinec 2024 – březen 2025
 • Příkladové termíny:
  • 14. – 17. 12. za 2 190 Kč
  • 11. – 14. 1. za 2 040 Kč
  • 11. – 18. 1. za 2 290 Kč
  • 18. – 25. 2. za 1 971 Kč
  • 4. – 11. 3. za 1 971 Kč
  • 8. – 11. 3. za 2 130 Kč
  • 18. – 25. 3. za 2 020 Kč

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Berlín.

Za Santa Clausem do Laponska

Laponsko, to je zima ve své nejkrásnější podobě – taková, která vás okouzlí a která dovolí se zamilovat i těm, kteří toto roční období nikdy neměli v lásce. Zima totiž není jen depresivní, šedivé nebe, roztávající se sněhová „břečka“ a holé stromy kymácející se v neutuchajícím větru. Zima dokáže být také pohádkovou zasněženou krajinou, bruslením na zamrzlých jezerech, psím spřežením, výletem na sněžnicích, výbornou hřejivou večeří u plápolajícího krbu, vřelými lidmi, vánoční atmosférou a v neposlední řadě také úchvatnou podívanou v podobě polární záře. A přesně takovou – kouzelnou, jedinečnou a třpytivě bílou zimu najdete na úplném severu Finska, v malebném Laponsku.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na severu Finska se ti rozhodně bude hodit vlastní auto. Jen díky němu prozkoumáš provincii Laponsko naplno! Nenech nic náhodě a zarezervuj si svůj auťák v návaznosti na nákup letenek v naší autopůjčovně. Pronájem vozidla tě vyjde na cca 1 500 – 2 000 Kč / den.

Náhled letenky z Berlína do Rovaniemi za 1 971 Kč

Nová linka easyJetu z Berlína do Rovaniemi: přímé lety do Laponska


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Rovaniemi (RVN)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)