Norský Bergen z Katovic během zimy
13.11.2023

Norský Bergen z Katovic během zimy

od 654

O této nabídce

Dopřejte si zimní radovánky v nádherném Norsku. Do města Bergen si zaletíte s Katovic na křídlech aerolinky Wizz Air, a to za cenovku začínající na 654 Kč. Na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Termíny za super cenu pořídíte především během ledna a února. Navštivte Norsko například v termínu od 15. do 19. ledna. 

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 915 Kč za jeden směr. Odbavené zavazadlo vás vyjde od 1 021 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Katovice.

Zimní Norsko si zamilujete

Město sedmi vrcholů. Nad Bergenem se vysoko k nebi tyčí Sandviksfjellet, Fløyfjellet, Rundemanen, Ulriken, Løvstakken, Damsgårdsfjellet a Lyderhorn, a pokud by vám to náhodou bylo málo, prostě obujte pohory, na záda hoďte krosnu a vydejte se vstříc ohromujícím fjordům všude okolo. V regionu Voss můžete lyžovat snad na všechny způsoby, sjet divokou řeku na raftu nebo si i skočit s padákem. Kochejte se jezery a majestátními vodopády nebo se odvažte na nádhernou Trolltungu, trolí jazyk vyčnívající do volného vzduchu nad nespoutanou přírodou. Ve městě Bergen jako takovém se nechte vést úzkými uličkami až k malebným hanzovním domkům z 18.století Bryggen a ochutnejte čerstvé plody moře na tradičním rybím trhu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Prozkoumejte to nejkrásnější z Norska půjčenou károu. Tu perfektní najdete v naší autopůjčovně, kde vás půjčovné v lednu vyjde od 570 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Norska

Cesty do Norska jsou již zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Norsku“.

Náhled letenky z Katovic do Bergenu za 654 Kč
Norský Bergen z Katovic během zimy

Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)