Norsko: Tromso z Krakova aneb levné letenky za polární kruh
23.7.2020

Norsko: Tromso z Krakova aneb levné letenky za polární kruh

465

O této nabídce

Během letošního léta se nemusíte na dovolenou vydat jen jižním směrem ke Středozemnímu moři či zůstávat „doma“. V polovině července totiž otevřelo. mj. pro české cestovatele, hranice i Norské království. A prakticky vzápětí, tj. zítra, proběhne inaugurační let na nové lince maďarského dopravce Wizz Air z polského Krakova do města Tromso ležícího za severním polární kruhem. Na základě těchto dvou skutečností si lze narýsovat pěkný výlet na sever Norska za velmi příjemnou cenu. Zpáteční letenky z Krakova do Tromso pořídíte během srpna, září či října za ceny začínající na 465 Kč, což je skutečně lákavá cena. Na ni, ostatně jako tradičně, dostanou členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club, ostatní si budou muset cca 4-5 stokorun připlatit. Poletíte-li však ve dvojici, pak se vám členství vyplatí zakoupit, neboť z něho budete profitovat již při další cestě. Letecké spojení mezi Krakovem a Tromso bude v provozu 2× týdně, a to vždy v pondělí a pátek. Tudíž můžete na sever evropského kontinentu vyrazit klidně jen na prodloužený víkend. Při delším pobytu si neváhejte půjčit auto a vyrazte objevovat např. souostroví Lofoty.

Norsko Ti učaruje

Norsko je podle mnohých to nejlepší, co může Skandinávie nabídnout. Přesvědčte se sami a zaleťte se podívat na scéničnost západních fjordů a nespoutanost severské přírody. Projeďte se Trolí stezkou nebo se vydejte až za polární kruh obdivovat let orlů mořských. Malebné rybářské chatičky jsou rozeseté po okouzlující krajině norských Lofot. Daleko od civilizace a přesto se nebudete cítit sami, ne v téhle nesmírně nádherné přírodě. Od září do března můžete na hvězdné obloze pozorovat barevné paprsky polární záře, v létě zas žasněte nad oranžovým nebem při půlnočním slunci.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen – říjen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 10. – 17. 8. za 567 Kč (bez WDC za 1 001 Kč)
  • 21. – 24. 8.  507 Kč (bez WDC za 942 Kč) -> prodloužený víkend
  • 28. – 31. 8. 567 Kč (bez WDC za 1 001 Kč) -> prodloužený víkend
  • 4. – 11. 9. za 465 Kč (bez WDC za 822 Kč)
  • 18. – 21. 9. za 465 Kč (bez WDC za 822 Kč) -> prodloužený víkend
  • 9. – 12. 10. za 465 Kč (bez WDC za 822 Kč) -> prodloužený víkend

Ubytování

Náklady na ubytování se v Norsku řadí mezi skutečně nezanedbatelné položky. Širokou nabídku bydel nejen v Tromso naleznete tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnB. S rezervací ubytka bychom se prozatím neukvapovali a sledovali vývoj epidemiologické situace. Případně si rezervujte to, které nabízí možnost bezplatného storna.

Autopůjčovna

Jak již uvádíme výše. Budete-li na severu Norska trávit více než pár dní, rozhodně si musíte půjčit auto a vyrazit poznávat nejen okolí města Tromso, ale např. i souostroví Lofoty. Mrkněte se do naší autopůjčovny na aktuální dostupnou nabídku auťáků. Půjčení vozu vás vyjde cca na 1 000 Kč/den.

Náhled letenek z Krakova do Tromso za 465 Kč

Norsko: Tromso z Krakova aneb levné letenky za polární kruh


Bude se hodit

Letiště Krakov (KRK)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)