Nejlevnější letní letenky na Sardinii: Alghero z Vídně
6.7.2021

Nejlevnější letní letenky na Sardinii: Alghero z Vídně

486

O této nabídce

Mimořádně levné letenky na italskou Sardinii dnes ulovíte v rezervačním systému maďarské nízkonákladové aerolinky Wizz Air. Zpáteční letenky z Vídně do Alghera ležícího na severozápadě ostrova pořídíte za fantastickou cenu 486 Kč.  V cenové hladině pohybující se kolem 5 stokorun (resp. 8 stokorun pro nečleny WDC) na vás čeká množství termínů během celého července. Vyrazit na Sardinii můžete jak na týden, tak např. jen na prodloužený víkend od čtvrtka do neděle. Tyto letenky na Sardinii jsou naprosto mňamózní a rozhodně budou kompenzovat i lehce dražší doplňkové služby (ubytování či autopůjčovnu).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak je jeho návratnost již v případě první cesty pouze u některých termínů a je proto třeba zvážit, jestli ho využijete během nadcházejícího roku alespoň ještě jednou.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Itálie musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář, nahlásit se lokální „ASL“ (viz návod na webu Velvyslanectví) a doložit jedno z následujících potvrzení:

 • negativní AG nebo PCR test (provedený výtěrem) ne starší 48 hodin;
 • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
 • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 6 let. Více informací o cestách do Itálie naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je momentálně zařazena do zelené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: červenec 2021
 • Příkladové termíny:
  • 11. – 18. 7. za 544 Kč (bez WDC za 774 Kč )
  • 15. – 18. 7. za 582 Kč (bez WDC za 966 Kč ) -> prodloužený víkend (čtvrtek – neděle)
  • 15. – 22. 7. za 582 Kč (bez WDC za 870 Kč )
  • 22. – 25. 7. za 486 Kč (bez WDC za 774 Kč ) -> prodloužený víkend (čtvrtek – neděle)
  • 22. – 29. 7. za 486 Kč (bez WDC za 870 Kč )

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Algheru nebo kdekoliv jinde na ostrově Sardinie se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). V letních měsících je třeba počítat s vyššími cenami bydla, které se v případě jednoduchých apartmánů v Algheru pohybují kolem 900 Kč/os./noc (vč. snídaně).

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás Sardinie bude každopádně vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během hlavní turistické sezony je ale potřeba počítat s vyššími cenami pronájmu, které se pohybují kolem 2 tisíc Kč za den, což může výlet trochu prodražit.

Náhled letenky z Vídně do Alghera za 486 Kč

Nejlevnější letní letenky na Sardinii: Alghero z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)