Nejlevnější letenky z Prahy na Madeiru jsou zpět
20.7.2021

Nejlevnější letenky z Prahy na Madeiru jsou zpět

2 766

O této nabídce

Před polednem jsme v příspěvku věnovaném levným letenkám z Prahy do Lisabonu zmiňovali, jakou radost nám v poslední době dělá aerolinka TAP Air Portugal a její „akce“. Pod tato slova se musíme znovu podepsat. Do rezervačního systému dopravce se totiž opět vrátily nejlevnější letenky z Prahy na Madeiru, které pamatujeme. Pokud jste prošvihli možnost skvělého úlovku na konči června, máte jedinečnou šanci své zaváhání napravit. Zpáteční letenky z Prahy na Madeiru jsou znovu dostupné na neuvěřitelně nízkou cenu – 2 766 Kč. Nejlevněji letenky zakoupíte přímo na webových stránkách dopravce. Rezervovat je však můžete také skrze náš vyhledávač, kde vám ke snadné rezervaci dopomůže kalendář se všemi dostupnými termíny. 

Podmínky pro cestování

Vzhledem k termínu vaší cesty na Madeiru není důležité sledovat aktuální podmínky, neboť ty se do začátku kalendářního roku 2022 zcela jistě změní.

Vše důležité o cestování na Madeiru naleznete na oficiálním turistickém webu Visit Madeira.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“.

Proč se vypravit na Madeiru?

Nechte se opít Madeirou – úžasným červeným vínem, ve kterém ucítíte úplně všechno – romantiku, když na ostrově všechno kvete, bují a voní! Dobrodružství, protože Atlantik je tu mnohem bouřlivější než jinde a výpravy za delfíny či velrybami na gumovém katamaránu si nesmíte nechat ujít. Závrať, která vám zamotá hlavu, až pojedete lanovkou vysoko nad hlavní město Funchal do úchvatné japonské zahrady, abyste se zpět vrátili ve starých proutěných saních. Napětí, které vámi prostoupí při výpravě do hor podél důmyslných zavlažovacích kanálů až k vavřínovému lesu a také radost, až ochutnáte zdejší dokonalou mořskou kuchyni i ono slavné víno! Na zdraví!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Madeiře se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná).S rezervací bydla vám ale ještě doporučujeme počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Do příštího roku zbývá času dost…

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Analogicky jako v případě ubytování však zatím doporučujeme s rezervací auťáku posečkat. Když se termín vašeho výletu bude blížit, není nic snazšího než mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta.

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 2 766 Kč

Nejlevnější letenky z Prahy na Madeiru jsou zpět


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)