Nejlevnější letenky na Kypr: z Vídně do Pafosu
15.11.2021

Nejlevnější letenky na Kypr: z Vídně do Pafosu

252

O této nabídce

Za příjemným počasím můžete v nadcházejících týdnech vyrazit na Kypr. Zpáteční letenky z Vídně do Pafosu ležícího na západním pobřeží ostrova pořídíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za parádní cenu 252 Kč. Nejlevnější letenky na tento středomořský ostrov ulovíte při odletu již tento pátek. Za stokorunové částky je pak dostupných daleko více během druhé poloviny listopadu i na začátku prosince.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kypr

V případě cesty na Kypr musíte před jejím zahájením vyplnit „Cyprus Flight Pass (nejdříve 48 hodin před odletem) a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v období 30 – 180 dnů před vstupem do země).

Cestovatelé, kteří nesplňují jednu ze dvou výše uvedených podmínek, musí před cestou předložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin) a dalšímu PCR testu se podrobit po příletu do Pafosu (cena: 19 €).

Výjimku mají děti mladší 12 let. Více informací o cestách na Kypr naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Nikósii.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kypr je zařazen do červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem během poznávání Kypru bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během podzimních měsíců můžete počítat s cenami pronájmu kolem okolo 400 Kč/den.

Náhled letenky z Vídně do Pafosu za 252 Kč

Nejlevnější letenky na Kypr: z Vídně do Pafosu


Bude se hodit

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)