Nejlevnější letenky na Fuerteventuru z Prahy
1.12.2021

Nejlevnější letenky na Fuerteventuru z Prahy

2 788

O této nabídce

S další skvělou nabídkou letenek na Kanárské ostrovy přišla německá aerolinka Eurowings. Nejlevnější letenky z Prahy na Fuerteventuru vás vyjdou na doslova libovou cenu 2 788 Kč, a to v termínu od 9. do 16. ledna 2022. Nehodí-li se vám tento konkrétní termín tzv. „do krámu“, můžete se na ostrov Fuerteventura za prima cenu vydat i během prosince či v lehce pozdějším lednovém týdnu, kdy ceny zpátečních letenek oscilují mezi 3 a 4 tisíci Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kanárské ostrovy

V případě cesty do Španělska, vč. Kanárských ostrovů, musíte před cestou vyplnit tento zdravotnický formulář. Pokud letíte z „rizikových oblastí“, mezi něž momentálně patří i celá ČR je třeba doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG ne starší 48 hodin;
  • negativní PCR test ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v rozmezí 11 – 180 dnů před cestou).

Bezinfekčnost nemusí dokládat děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Španělska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Madridu nebo oficiálním španělském webu.

PS: Aktualizovaný seznam rizikových oblastí pravidelně (vždy v pátek odpoledne) zveřejňuje španělská vláda na tomto webu.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kanárské ostrovy momentálně spadají do červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání ostrova Fuerteventura bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Poptávka bohužel momentálně převyšuje nabídku a ceny auťáků tomu odpovídají. Týdenní pronájem malého vozu vás v příkladovém termínu vyjde na cca 1 000 Kč/den.

Náhled letenky z Prahy na Fuerteventuru za 2 788 Kč

Nejlevnější letenky na Fuerteventuru z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)