Nejlevnější letenky do Ugandy: z Budapešti s Brussels Airlines
16.1.2024

Nejlevnější letenky do Ugandy: z Budapešti s Brussels Airlines

7 207

O této nabídce

Fůůů! Brussels Airlines přichází s neodolatelnou nabídkou letenek do Ugandy ve východní Africe. Zpáteční letenky z Budapešti (BUD) do Entebbe (EBB), které je hlavním leteckým přístavem v zemi, ulovíte za mimořádně skvělou cenu 7 207 Kč!

Letenky v tarifu „Economy Light“ ocení zejména cestovatelé, kteří dokáží cestovat nalehko, neboť tento základní tarif obsahuje pouze přepravu příručního zavazadla. Letenky s odbaveným zavazadlem v tarifu „Economy Basic“ ale vyjdou na stále pěkných 10 tisíc Kč. Routing vás v obou směrech povede přes Brusel (BRU), kde vás čeká jeden klidný přestup. Termínovou inspiraci naleznete v našem kalendáři níže.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Ugandy

Cestování do Keni je „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty. Jedinou povinností pro vstup do země zůstává turistické vízum. To si snadno zařídíte online na této stránce. Poplatek za jeho vyřízení činí 50 USD. Kompletní vstupní podmínky, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Ugandě“.

Náhled letenky z Budapešti do Entebbe za 7 207 Kč

Nejlevnější letenky do Ugandy: z Budapešti s Brussels Airlines


Bude se hodit

Letiště Brusel Zaventem (BRU)

Letiště Budapešť (BUD)

Brussels Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)