Nejlevnější letenky do Japonska – Tokio z Košic
6.9.2023

Nejlevnější letenky do Japonska – Tokio z Košic

9 997

O této nabídce

Letenky do Japonska za méně než 10 tisíc Kč? To tady dlouho nebylo! S parádní promo akcí dnes vyrukovala polská letecká společnost LOT, která nabízí zpáteční letenky ze slovenských Košic (KSC) do Tokia – na letiště Narita (NRT) za 9 997 Kč! Základní tarif „Economy Standard“ navíc obsahuje také odbaveného zavazadlo s hmotnostním limitem 23 kg, které se vám během zimních měsíců v Japonsku rozhodně neztratí. Cestou do východní Asie i zpět vás bude čekat jeden klidný přestup v polské Varšavě (WAW).

Jak na nákup letenky s odbaveným zavazadlem?

Nejprve si v našem kalendáři vyberte vyhovující termín (k dispozici je několik termínových kombinací od listopadu 2023 do ledna 2024). Poté zamiřte do našeho vyhledávače, kde zadáte konkrétní cestovní termíny. U nalezené kombinace letů do Japonska i zpět je nutné ještě zvolit právě tarif s odbaveným zavazadlem „Economy Standard“ (překliknete v horní listě). To vše z důvodu, že kalendář i vyhledávač vám jako první naservírují letenky v nejnižším tarifu „Economy Saver“, který je sice o pár desetikorun levnější, nicméně díky zcela zanedbatelnému finančnímu rozdílu víceméně nevýhodný.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Japonska

Cestování do Japonska je již „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Japonsku“.

Náhled letenky z Košic do Tokia za 9 997 Kč

Nejlevnější letenky do Japonska – Tokio z Košic


Bude se hodit

Letiště Košice (KSC)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)