Nejen za polární září do Laponska: Kittilä z Prahy
12.6.2024

Nejen za polární září do Laponska: Kittilä z Prahy

4 920

O této nabídce

Je tvým snem spatřit polární záři a nebo máš spadeno na lyžovačku ve Skandinávii? S velice pěknou nabídkou letenek na sever Finska přichází aerolinka Air Baltic. Díky ní pořídíš zpáteční letenky do města Kittilä z Prahy za sympatických 4 920 Kč. Za tuto cenu jsou dostupné zimní termíny od ledna do března příštího roku – ideální na zimní radovánky a zakončení dne ve finské sauně. Tak se vydej do Laponska například v termínu od 24. ledna do 1. února. Po cestě tě čeká jeden přestup v Rize, který využij k návštěvě města.

V ceně letenky máš klasické kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 x 40 x 20 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Odbavený bágl si přikoupíš od 493 Kč za směr a pokud si s sebou chceš vzít třeba lyže, vyjdou tě od 986 Kč v jednom směru.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Pohádkové zimní Finsko

Laponsko, to je zima ve své nejkrásnější podobě – taková, která tě okouzlí a která dovolí se zamilovat i těm, kteří toto roční období nikdy neměli v lásce. Zima totiž není jen depresivní, šedivé nebe, roztávající se sněhová „břečka“ a holé stromy kymácející se v neutuchajícím větru. Zima dokáže být také pohádkovou zasněženou krajinou, bruslením na zamrzlých jezerech, psím spřežením, výletem na sněžnicích, výbornou hřejivou večeří u plápolajícího krbu, vřelými lidmi, vánoční atmosférou a v neposlední řadě také úchvatnou podívanou v podobě polární záře. A přesně takovou – kouzelnou, jedinečnou a třpytivě bílou zimu najdeš na úplném severu Finska, v malebném Laponsku.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Kittily za 4 920 Kč
Nejen za polární září do Laponska: Kittilä z Prahy

 


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Finsko)

Let zpátky

Praha - Letiště Václava Havla - Kittila - Praha - Letiště Václava Havla
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Riga (RIX)

Air Baltic

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)