Na víkendovou otočku z Prahy do Dublinu
13.12.2021

Na víkendovou otočku z Prahy do Dublinu

1 359

O této nabídce

Díky prakticky každodenním rotacím aerolinky Ryanair na trase z Prahy do Dublinu (nelétá se pouze se středu) si poskládáte pěkný víkendový výlet do irského hlavního města. Zpáteční letenky z Prahy do Dublinu ulovíte v rezervačním systému aerolinky za pěknou cenu 1 359 Kč, a to prakticky na všechny lednové víkendy. Odlety jsou naplánovány na sobotní poledne a návraty na nedělní večer. Na tento výlet nebudu potřeba ani den dovolené a v Irsku strávíte celých 27 hodin.

A pokud byste měli chuť pobýt v Irsku déle, rozhodně to nebude problém. Letenky na lednové prodloužení víkendy (pátek – neděle, sobota – pondělí atd.) jsou k mání za prakticky totožné ceny.

Podmínky pro cestování

Cesta do Irska

Před cestou do Irska je nutné disponovat minimálně negativním testem, na místě se ale bude hodit doklad o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Irsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Irsko momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Našimi tipy jsou v příkladovém termínu tento čtyřhvězdový Butlers Townhouse za 1 140 Kč/os./noc anebo tento skvěle hodnocený Ariel House pyšnící se taktéž 4* a skvělými referencemi za 1 174 Kč/os/noc. navíc včetně snídaně.

Náhled letenky z Prahy do Dublinu za 1 359 Kč

Na víkendovou otočku z Prahy do Dublinu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)