Na víkendovou otočku z Prahy do Bruselu
14.3.2022

Na víkendovou otočku z Prahy do Bruselu

518

O této nabídce

„Covidová pravidla“ se rozvolňují také v Belgii, kde od minulého týdne přestali kontrolovat doklady bezinfekčnosti při využívání služeb. Nemusí se nosit ani roušky! Nově dále není potřeba před cestou vyplňovat ani příjezdový formulář. Využijte těchto příjemných novinek a zaleťte si na víkendovou otočku do belgické metropole. Zpáteční letenky z Prahy do Bruselu ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanairu za prima cenu 518 Kč. A to na poslední březnový víkend (buď od pátku do neděle nebo od soboty do pondělí). Vyloženě víkendovou otočku s odletem v sobotu ráno a návratem o 24 hodin později bude možné, díky změně letového řádu, poskládat na libovolný termín v během dubna. Případně si lze pobyt v Bruselu protáhnout až pondělního rána – v tomto případě doporučujeme vyrazit také do „belgických Benátek“ neboli města Bruggy.

Podmínky pro cestování

Cesta do Belgie

Před cestou do Belgie je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Nově byla zrušena povinnost vyplňovat příjezdový formulář.

Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Belgii“.

Návrat domů

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na otočku do Bruselu

Brusel láká k odpočinkovému víkendu, beze shonu, beze spěchu. Brusel láká na své výtečné vafle a lahodné čokoládové pralinky, na odpolední posezení na lavičce v parku. Není tu milion věcí, které musíte vidět nebo zažít, a přesto je Brusel městem, které určitě stojí za navštívení. Procházejte se křivolakými uličkami, kochejte se secesní architekturou. Vzdejte hold umění i vědě v galeriích a muzeích. Vyfoťte se u slavného Atomia, navrženého Andréem Waterkeynem. Pohleďte na město z jedné z koulí Atomia, dejte si oběd v té nejvyšší. Den zakončete v jazzovém klubu třetinkou tmavého belgického piva. Brusel si zamilujete, jen bláznům se nelíbí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Bruselu za 518 Kč

Na víkendovou otočku z Prahy do Bruselu


Bude se hodit

Letiště Brusel-Charleroi (CRL)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)