Na víkendové výlety z Prahy do Amsterdamu
9.11.2021

Na víkendové výlety z Prahy do Amsterdamu

1 612

O této nabídce

Naplánujte si podzimní/zimní víkendový výlet z Prahy do Amsterdamu. Na nové lince španělské aerolinky Vueling, která začne být provozována v pátek 3. prosince, z Prahy do Amsterdamu pořídíte zpáteční letenky za prima cenu 1 612 Kč. Díky naprosto skvělým časům letů – odlet v sobotu ráno a návrat v neděli večer – není potřeba čerpat ani jeden den dovolené. Užijte si víkendový Amsterdam naplno!

PS: Pozor, aerolinka Vueling mění od 23. listopadu podmínky pro přepravu příručních zavazadel. Cestovatelé s nejlevnějšími letenkami v tarifu „Basic“ (viz inzerované letenky) budou moci cestovat pouze s malým příručním zavazadlem. Pokud ovšem letenky zakoupíte v následujících dnech, novou politikou ještě „postiženi“ nebudete a budou pro vás platit stará pravidla (nehledě na datum vaší cesty).

Podmínky pro cestování

Cesta do Nizozemska

Česká republika je z pohledu Nizozemska zařazena do kategorie „vysoce rizikových zemí“. V praxi to znamená povinnosti doložit před cestou do Nizozemska svou bezinfekčnost(viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG ne starší 24 hodin;
  • negativní PCR test ne starší 48 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v rozmezí 11 – 180 dnů před cestou).

Bezinfekčnost nemusí dokládat děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Nizozemska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Amsterdamu.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Nizozemsko je momentálně zařazeno do červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Amsterdamu za 1 612 Kč

Na víkendové výlety z Prahy do Amsterdamu


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)