Na víkendové otočky z Prahy do Amsterdamu
27.1.2022

Na víkendové otočky z Prahy do Amsterdamu

960

O této nabídce

Nizozemsko začalo s rozvolňováním opatření a dovolilo znovu otevřít restaurace, kavárny, muzea i další kulturní zařízení. Tyto příjemné zprávy ze „země tulipánů“ mohou být pomyslným nakopnutím k plánování víkendového výletu z Prahy do Amsterdamu. Zpáteční letenky na této trase ulovíte v rezervačním systému aerolinky easyJet na únorové a březnové termíny za ceny pohybující se kolem jedné tisícikoruny. Nejlevnější letenky z Prahy do Amsterdamu vás vyjdou na 960 Kč. Na víkendovou otočku přitom nebudete potřebovat ani jeden den dovolené – odlet je z Prahy v sobotu dopoledne a návrat z Amsterdamu v neděli odpoledne/večer.

Podmínky pro cestování

Cesta do Nizozemska

Před cestou do Nizozemska je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Nizozemsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Nizozemsko momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce easyJet nebo snadno přes NÁŠ VYHLEDÁVAČ
 • Zavazadla: příruční s rozměry 45 × 36 × 20 cm
 • Dostupnost: únor & březen 2022
 • Termíny:
  • 12. – 13. 2. za 960 Kč
  • 19. – 20. 2. za 990 Kč
  • 26. – 27. 2. za 1 050 Kč
  • 5. – 6. 3. za 1 350 Kč
  • 12. – 13. 3. za 990 Kč
  • 19. – 20. 3. za 1 260 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Amsterdamu

Pozor – Amsterdam je vysoce návykový. Pro to, co všechno je tu k vidění, ale hlavně pro silnou dávku vzrušení, kterou ucítíte, až budete šlapat na ulici – bez kola v Amstru ani ránu, to je známá věc. Patří k prožitku stejně jako famózní holandské hranolky, plavba po tajemných zákoutích grachtů. Jako dokonale vychlazené pivo v Café de Sluyswacht hned naproti, až půjdete z Rembrandtova domu. Jako vůně tulipánů mísící se s vůní nejlepších sýrů. Jako tajemné kouzlo prostupující obrazy Vincenta van Gogha, rudě zbarvená ulička lásky, všudypřítomný marihuanový opar a pocit, že všechno je v tomhle vzrušujícím městě dovoleno!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Amsterdamu za 960 Kč

Na víkendové otočky z Prahy do Amsterdamu


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)