Na víkend do Belgie: letenky z Prahy do Bruselu
16.12.2021

Na víkend do Belgie: letenky z Prahy do Bruselu

518

O této nabídce

Zaleťte si na víkendový výlet do Belgie. V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Bruselu (na sekundární letiště Charleroi) za pěknou cenu 518 Kč. S touto cenovkou v nabídce visí dva víkendové termíny v druhé polovině ledna. Letenky na první dva lednové víkendy vás ale vyjdou je pár stokorun dráž. Odlety jsou během zimních rotací naplánovány na páteční večer a návraty na neděli taktéž ve večerních hodinách. Zkrátka ideální výlet bez nutnosti čerpat jakoukoliv dovolenou.

Podmínky pro cestování

Cesta do Belgie

Před cestou do Belgie je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas).

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Belgii“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Belgie momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Bruselu

Brusel láká k odpočinkovému víkendu, beze shonu, beze spěchu. Brusel láká na své výtečné vafle a lahodné čokoládové pralinky, na odpolední posezení na lavičce v parku. Není tu milion věcí, které musíte vidět nebo zažít, a přesto je Brusel městem, které určitě stojí za navštívení. Procházejte se křivolakými uličkami, kochejte se secesní architekturou. Vzdejte hold umění i vědě v galeriích a muzeích. Vyfoťte se u slavného Atomia, navrženého Andréem Waterkeynem. Pohleďte na město z jedné z koulí Atomia, dejte si oběd v té nejvyšší. Den zakončete v jazzovém klubu třetinkou tmavého belgického piva. Brusel si zamilujete, jen bláznům se nelíbí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Bruselu za 518 Kč

Na víkend do Belgie: letenky z Prahy do Bruselu


Bude se hodit

Letiště Brusel-Charleroi (CRL)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)