Na Srí Lanku: s Turkish Airlines z Krakova
12.6.2023

Na Srí Lanku: s Turkish Airlines z Krakova

11 414

O této nabídce

Letecká společnost Turkish Airlines nás nepřestává zásobovat atraktivními letenkami do jižní Asie. Po včerejším  hitu v podobě „business class letenek na Maledivy“ tu dnes máme také lákavé letenky na nedalekou Srí Lanku. Zpáteční letenky z Krakova (KRK) do Colomba (CMB), hlavního města celého ostrova, pořídíte za 11 414 Kč.

Štědrá zavazadlová politika tureckého dopravce vám umožní zdarma přepravit odbavené zavazadlo s hmotnostním limitem 30 kg. Vybírat můžete z dostupných termínů v našich kalendářích (viz níže). V obou směrech vás čeká jeden přestup v tureckém Istanbulu (IST).

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Srí Lanku

Cestování na Srí Lanku je již „jako dřív“ – žádné negativní testy ani certifikáty, žádné formuláře. Jedinou podmínkou vstupu zůstává turistické vízum, které si snadno vyklikáte online. Detailní podmínky vstupu do země, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Srí Lance“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Náhled letenky z Krakova na Srí Lanku za 11 414 Kč
Na Srí Lanku: s Turkish Airlines z Krakova

Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)