Maledivy v business class přes zimu z Polska
11.6.2023

Maledivy v business class přes zimu z Polska

25 885

O této nabídce

Vyrazte během zimy na pohledinocové Maledivy ve stylu! Zpáteční letenky pořídíte s Turkish Airlines v business class za 25 855 Kč. Obvykle tyto letenky stojí dvakrát až třikrát tolik. Termínů je hromada, například s odletem 4. března s návratem 12. března Rezervuj tento termín >> Minimálně v jednom směru vás čeká nocování v Istanbulu, můžete opustit letiště a v klidu si prohlédnout město.

Co můžete čekat od business class?

Před odletem vás čeká priority check-in bez front vyhrazený pro business class cestující, poté zamíříte na drobné občerstvení do salonku. Nechte si prostor pro dobroty, Turkish má pro vás připravenou hromadu jídla už na prvním letu. Na tom dalším z Istanbulu si dáte několikachodovou večeři, sedačku si sklopíte do vodorovné polohy, přikryjete se dekou a ráno dorůžova probuzení si dáte před přistáním ještě lehkou snídani.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maledivy

Nezapomeňte vyplnit 48 hodin a méně před odletem i návratem tento formulář.

Proč jet na Maledivy?

Nikde na světě nebudete tak blízko oceánu jako na Maledivách, nejníže položeném státě světa. Měl by se však jmenovat Velkédivy, protože ať už budete na kterémkoli z ostrovů, nepřestanete se divit na jediný okamžik. Nejdřív proto, že tenhle nekonečný ráj je dostupný už i obyčejným smrtelníkům. Pak proto, že pláže, na nichž jste jen vy a palmy, jsou tu bělejší než první zuby nemluvňat. Proto, že voda je tu průzračnější než sklo a když se šnorchlem strčíte hlavu pod hladinu, potkáte rejnoky, želvy, hejno barakud nebo dokonce chobotnici! Stavte se tu, až poletíte kolem a hoďte všechny starosti všedního dne za hlavu!

Náhled letenky z Krakova na Maledivy za 25 885 Kč
Maledivy v business class přes zimu z Polska

 


Bude se hodit

Letiště Krakov (KRK)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)