Na skok do italské Boloni – v srpnu z Prahy
14.7.2022

Na skok do italské Boloni – v srpnu z Prahy

1 165

O této nabídce

Nemáte ještě žádné plány na srpen a zároveň nechcete čerpat moc dovolené? Co takhle letět na otočku do italské Boloni. V rezervačním systému letecké společnosti Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Boloni za příjemné ceny začínající na 1 165 Kč. Link je obsluhována 4× týdně. Vyrazit na skok do Toskánska můžete na dvoudenní otočku (odlet v úterý v poledne a návrat ve středu pozdě večer) nebo na víkend (odlet v pátek navečer a návrat v neděli po poledni).

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je od 1. června 2022 konečně po dvou letech „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na otočku do Boloni

Když se řekne Boloňa, také se vám hned sbíhají sliny? Zkuste ale nejdřív poznat město jako takové, překvapí vás! Line se jím vřelá atmosféra a otevřenost Italů, střechy i fasády malebných domů nesou cihlovou barvu, i proto se Boloni přezdívá La rossa – „ta červená”. Stojí tam nejstarší univerzita Evropy, prohlédněte si její nádherné, minulost dýchající prostory. Pokud chcete vidět šikmou věž, už nemusíte do Pisy, Boloňa má rovnou dvě, a výhled z jejich vršků vás naprosto dostane. Pak už se s chutí pusťte do šťavnatých lasagní, proslulých tagliatellí al ragú a nebesky plněných tortellín sypaných jemňoučkým parmazánem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Boloni za 1 165 Kč

Na skok do italské Boloni – v srpnu z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)