Na Seychely z Vídně i přes Vánoce se 2 odbavenými zavazadly
22.8.2023

Na Seychely z Vídně i přes Vánoce se 2 odbavenými zavazadly

14 984

O této nabídce

Letenky do exotiky nikdy nejsou špatný nápad a už vůbec ne, pokud jsou k mání také přes vánoční svátky. Aerolinka Turkish Airlines nabízí zpáteční letenky na Seychely z Vídně za 14 984 Kč, kdy v ceně letenky máte rovnou dvě odbavená zavazadla. Termíny jsou k mání od konce listopadu až do ledna příštího roku. Užijte si tepla a pohody například ve vánočním termínu od 12. do 27. prosince. Po cestě vás vždy čeká jeden pohodový přestup v tureckém Istanbulu (IST).

Jak jsme již zmínili, štědrá aerolinka Turkish Airlines vám umožní vzít si s sebou hned dvě odbavená zavazadla do 23 kg. Na palubu si vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letů vás jistě potěší široká nabídka nápojů a občerstvení zdarma.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 odbavená zavazadla do 23 kg + kabinové zavazadlo + osobní věc
  • Dostupnost: konec listopadu 2023 – leden 2024
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Vánoce v Indickém oceánu

Seychelské ostrovy – nejkrásnější ostrovy světa. Průzračné azurové vody Indického oceánu omývají 115 neuvěřitelně nádherných ostrůvků – jeden krásnější než druhý. Jemný písek, který se vám prosype mezi prsty, pokrývá bělostné pláže střežené typickými žulovými skalkami a balvany, nad kterými se sklání majestátní palmy. Rovníkové slunce nad hlavou, tropický prales za zády a nádherné korály pod vodu doplňují k dokonalosti svou klidnou rozvážností místní staleté želvy. To jsou Seychely –  ráj, který předčí vaše sny.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Seychely

Nejdříve 5 dní před odletem si nezapomeňte vyplnit vstupní formulář a také si nezapomeňte sjednat pojištění, které kryje výlohy spojené s onemocněním COVID-19. Očkování ani negativní test už nepotřebujete. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Seychelách“.

Náhled letenky z Vídně na Seychely za 14 984 Kč
Na Seychely z Vídně i přes Vánoce se 2 odbavenými zavazadly

Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Seychely – Mahé (SEZ)

Letiště Vídeň (VIE)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)