Na sever Španělska v červnu a červenci: z Vídně do Bilbaa
5.2.2024

Na sever Španělska v červnu a červenci: z Vídně do Bilbaa

od 702

O této nabídce

Severní Španělsko je trochu odlišné od jeho zbytku, ale o to víc stojí za návštěvu. Poznejte jeho krásy díky nabídce aerolinky Wizz Air, která létá z Vídně do Bilbaa v regionu Baskicko. Zpáteční letenky, jejichž cena začíná na 702 Kč, pořídíte na termíny v červnu a červenci na kratší i delší termíny. Užijte si nejen Bilbao například v termínu od 2. do 5. června nebo od 3. do 7. července, kdy využijete i státního svátku.

Na nejnižší ceny dosáhnou klasicky členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence.

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo je k mání v rámci služby Priority od 374 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 10 kg si přikoupíte od 273 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za poznáním severního Španělska

Půvabné Bilbao, a s ním i celé Baskicko, je krásným místem na severu Španělska. Ale jiného Španělska, než které nejspíš znáte – ne toho vyprahlého, políbeného sluncem, se spoustou tance, zábavy a zpěvem. Baskicko leží v zeleném, rozkvetlém Španělsku. Nepanují tu taková vedra a pobřeží omývané Atlantským oceánem je spíše drsné a kamenité, než že by vábilo ke koupeli. To, co vám v Baskicku přilne k srdci, jsou milí a pohostinní Baskové, kultura a výborné jídlo. Hlavně na jazyku se rozpadající ryby! A procházka pastvinami posetými stádem ovcí, malebnými kostelíky a historickými vesničkami. Navštivte kouzelné Elciego, Briñas a Haro, nezapomeňte ochutnat zdejší víno.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si super káru a prozkoumejte dechberoucí baskickou přírodu. Najdete ji v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 643 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Do Španělska se podíváte zcela bez omezení. Očkování ani negativní test nejsou třeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Vídně do Bilbaa za 702 Kč
Na sever Španělska v červnu a červenci: z Vídně do Bilbaa


Bude se hodit

Letiště Bilbao (BIO)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)