Na roztančenou Ibizu z Vídně či Norimberku
26.4.2023

Na roztančenou Ibizu z Vídně či Norimberku

od 1 131

O této nabídce

Navštivte pulzující Ibizu – jeden z Baleárských ostrovů ve Středozemním moři, proslavený svým nočním životem a nádhernými plážemi. Levné zpáteční letenky na Ibizu z Vídně či Norimberku nabízí aerolinka Ryanair od 1 131 Kč. Termíny jsou k mání od května do července letošního roku, a to včetně státních svátků v květnu a červenci. Příkladovým termínem za inzerovanou cenovku je odlet z Vídně 9. a návrat 17. května, ostatní termíny ulovíte o trochu dráž.

V ceně letenky u Ryanairu máte tradičně jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příručák o rozměrech 55 × 40 × 20 cm si zakoupíte od 364 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo do 10 kg vyjde na příplatek 507 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Podmínky pro cestování

Cesty do Španělska

Pro vstup na španělské území již nepotřebujete očkování, test ani formulář. Aktuální informace a opatření naleznete v našem článku „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Pulzující Ibiza

Hodláte-li letos protančit troje žabky, od rána do večera se cpát paellou, hodiny proflákat na nejkrásnějších plážích zašitých v úchvatných zátokách jako je Cala Comte nebo ta u městečka Cala Tarida, jógovat mezi pískovcovými útesy na Cala d´Hort, vychutnat si kouzlo historie v hlavním městě či hledět do budoucnosti v moderním San Antoniu při procházce rušnou, obchody a místními umělci obklopenou promenádou, nebo se procházet podloubím akvaduktu Pont Vell, jediné římské památky, co to na ostrově ustála, pak budete muset vyrazit na Ibizu. Ostrov, který vás nebude svou pohodou, zábavou a nezapomenutelnými zážitky šetřit ve dne ani v noci!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Ibizu za 1 131 Kč
Na roztančenou Ibizu z Vídně či Norimberku

Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)