Na prodloužený víkend z Prahy do italského Bari
2.11.2021

Na prodloužený víkend z Prahy do italského Bari

798

O této nabídce

Zpáteční letenky z Prahy do italského Bari ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za velmi hezkou cenu 798 Kč. Dostupné jsou prakticky jakékoliv termíny během listopadu (dopravce na trase operuje 2× týdně, vždy v úterý a sobotu). Na jih Itálie tedy můžete vyrazit na prodloužený víkend nebo klidně na celý týden. Jen o pár stokorun dráže pak pořídíte letenky v prosincových termínech.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

V případě cesty do Itálie musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG nebo PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu) ne starší 48 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 6 let. Více informací o cestách do Itálie naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě.

Cesta zpět do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je momentálně zařazena do zelené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z regionu Apulie poznáte během prodlouženého víkendu jedině díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. Pronájem menšího auta v příkladovém termínu vyjde na cca 1 200 Kč. Týdenní pronájem v závěru listopadu potom na 2,5 tisíce Kč.

Náhled letenky z Prahy do Bari za 798 Kč

Na prodloužený víkend z Prahy do italského Bari


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)