Na prodloužený víkend z Prahy do Budapešti
27.8.2020

Na prodloužený víkend z Prahy do Budapešti

847

O této nabídce

EDIT (28/8 18:00): Maďarsko dnes oznámilo uzavření svých hranic pro cizince počínaje 1. zářím. Níže uvedené tipy jsou tedy pasé…

Přemýšlíte, kam byste v Evropě vyrazili  na prodloužený víkend v nacházejících týdnech? Upřete své zraky v mapě jihovýchodním směrem do míst, kde leží maďarská metropole Budapešť. Přesně ta se jeví jako ideální místo na strávení prodlouženého víkendu (od pátku do neděle) v září či říjnu. Nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Budapešti aktuálně pořídíte na třetí zářijový víkend, a to za 847 Kč, na webu aerolinky Ryanair. Ceny letenek na ostatní prodloužené víkendy se vyhouply jen lehce přes tisícovku.

Alternativně pro cestu do Budapešti můžete využít i nového vlakového spojení žlutého (nejen) železničního dopravce Regiojet. Ceny zpátečních jízdenek začínají na 798 Kč (tarif „Low cost“ např. v termínu od 18. do 20. září).

Pár dní v Budapešti

S kouzlem naší matičky Prahy a přesto tak odlišná. Taková je maďarská metropole Budapešť, „perla Dunaje“. Projíždí jí nejstarší metro evropského kontinentu a celé město je pak přehlídkou krásné architektury, od té z dob Římanů, přes úchvatné baroko, až po neoklasicistní stavby. Navštivte budínský Hradní vrch, žasněte nad monumentální budovou parlamentu a bazilikou svatého Štěpána. Budapešť byla vystavěna na „bublajícím podloží“ a oplývá tak bohatstvím termálních pramenů a nádherně zdobených lázní. Smočte svá těla v uvolňujících vodách koupele Rudas nebo novogotických Széchenyi. Nezapomeňte ochutnat výbornou maďarskou kuchyni a sladké, dezertní víno králů z vinařské oblasti Tokaj.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky Ryanairu
 • Zavazadla: 1 ks příručního 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: září & říjen 2020
 • Termíny:
  • 4. – 6. 9. za 1 144 Kč
  • 18. – 20. 9. za 847 Kč
  • 25. – 27. 9. za 1 276 Kč
  • 9. – 11. 10. za 1 433 Kč
  • 23. – 25. 10. za 1 211 Kč

Ubytování

Vzhledem k turbulentní době v cestovních ruchu vám samozřejmě doporučujeme rezervovat ubytování nabízející bezplatnou možnost storna rezervace. Širokou paletu možností naleznete tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnB. Nám do oka padl například tento tříhvězdový Hotel SasOne se skvělými referencemi a snídaní v ceně za 691 Kč/os./noc anebo tento čtyřhvězdový LaPrima Fashion Hotel taktéž se snídaní v ceně za 904 Kč/os./noc.

Náhled letenky z Prahy do Budapešti za 847 Kč

Na prodloužený víkend z Prahy do Budapešti


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)