Na prodloužený víkend z Prahy do Bordeaux
19.4.2022

Na prodloužený víkend z Prahy do Bordeaux

809

O této nabídce

Na prodloužený víkend v květnu nebo první polovině června můžete vyrazit do francouzské Akvitánie. Zpáteční letenky do jihozápadní Francie ulovíte na trase z Prahy do Bordeaux v rezervačním systému aerolinky Ryanair od 809 Kč (viz příkladový termín od 12. do 15. května). Odlety z Prahy jsou naplánovány na čtvrteční podvečer, zatímco návraty do Prahy na nedělní dopoledne. K celému výletu vám tam bude hravě stačit jeden den dovolené.

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Před cestou do Francie je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Bordeaux za 809 Kč

Na prodloužený víkend z Prahy do Bordeaux


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)