Na prodloužený víkend do Athén – v lednu a únoru z Vídně
14.1.2022

Na prodloužený víkend do Athén – v lednu a únoru z Vídně

392

O této nabídce

Na pohodový prodloužený víkend během ledna či února si doslova za hubičku můžete zaletět také do řeckých Athén. Zpáteční letenky z Vídně do řecké metropole ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za skvělé ceny pohybující se řádu stokorun. Ty nejlevnější letenky pořídíte dokonce za 392 Kč! Dopravce na trase létá každý den v podvečerních hodinách, takže je jen na vás, jak si výlet termínově koncipujete. Z našeho pohledu se ideálně jeví cesty od pátku do neděle nebo od soboty do pondělí…

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Před cestou do Řecka aktuálně musí všichni cestovatelé disponovat negativním testem. Na místě se vám ale bude velmi hodit také doklad o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je i vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Řecko momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Athén

Návštěva Athén? Skvělá volba! Ať se tu vydáte kamkoliv, pokaždé se vám do cesty připlete něco extra! Nejvýznamnější překážkou bezpochyby bude nejslavnější Akropole světa spolu s Parthenónem fascinující svou krásou ve dne i v noci, kdy celá září. Neobcházejte ani archeologické muzeum, které vás příjemně zchladí a nabídne úžasnou sbírku šperků, keramiky, bronzových výrobků a dalších, nad níž bdí sochy Poseidona, Athény či Afrodity. Narazíte na nejstarší středověké divadlo pojmenované podle Dionýse. Nevyhnete se tavernám s úžasnými řeckými dobrotami a bez obav můžete nastoupit do místního metra i tramvaje, které vás za euro odvezou z tepajícího města až na poklidnou pláž!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Athén za 392 Kč
Na prodloužený víkend do Athén – v lednu a únoru z Vídně

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)