Na prodloužené víkendy z Vídně do Stockholmu
3.8.2023

Na prodloužené víkendy z Vídně do Stockholmu

od 818

O této nabídce

Navštivte během babího léta hlavní město Švédska za pár korun. Aerolinka Ryanair nabízí zpáteční letenky z Vídně do Stockholmu, jejichž cena začíná na 818 Kč. Za tuto cenu ulovíte letenky v termínu od 27. září do 29. září, spoustu dalších termínů pořídíte nejen na prodloužené víkendy po celé září a říjen. Cílovým letištěm ve Švédsku pro vás bude hlavní stockholmské letiště Arlanda (ARN).

Nejlevnější letenky u Ryanairu obsahují příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příručák si přikoupíte v rámci služby Priority od 312 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na příplatek od 384 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za pohodou do hlavního města Švédska

“Město na tisíci ostrovech” protkané sítí vodních kanálů si vás hned získá. Na chvíli zpomalte a vychutnejte si tu všudypřítomnou zeleň, čistotu a pohostinnost vřelých Švédů. V historickém centru najdete majestátní královský palác a na ostrově Djurgården zase nejstarší skanzen světa. Stockholm je mekkou designu a za uměleckými poklady nemusíte chodit daleko. Téměř stovka podzemních stanic  metra je totiž vyzdobena sochami, malbami, mozaikami a reliéfy několika desítek umělců, například stanicí Kungsträdgården se táhne od podlahy až po strop obří šachovnice a ve výklencích pak stojí sochy jak z antického Řecka.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Švédska

Cesty do Švédska jsou již zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Švédsku“.

Náhled letenky z Vídně do Stockholmu za 818 Kč
Na prodloužené víkendy z Vídně do Stockholmu

Bude se hodit

Letiště Stockholm-Arlanda (ARN)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)