Na prodloužené víkendy z Vídně do Lisabonu
20.10.2021

Na prodloužené víkendy z Vídně do Lisabonu

765

O této nabídce

V rezervačním systému maďarské aerolinky Wizz Air se dnes objevily letenky z Vídně do Lisabonu za sympatické ceny. Zpáteční letenky do portugalského hlavního města nejen na prodloužené víkendy pořídíte za 765 Kč. Na tuto cenu se dostanou všichni cestovatelé, nezávisle na skutečnosti zdali jsou vlastníky Wizz Air Discount Clubu. Začněte cestovatelský rok 2022 výletem do Lisabonu. Vybírat můžete z ideálních prodloužených víkendů (odlet v pátek ráno a návrat v neděli navečer) takřka po celý leden, potažmo únor.

PS: Portugalsko je evropským premiantem v proočkovanosti obyvatelstva. Plně naočkováno je již více než 85 % dospělé populace. Na základě této skutečnosti bychom neměli přílišné obavy ze znemožnění realizace cesty na základě epidemiologického vývoje…

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

V případě cesty do Portugalska musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní antigenní test ne starší 48 hodin;
  • negativní PCR test ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 180 dnech).

Výjimku mají děti mladší 18 let. Více informací o cestách do Portugalska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR ve Lisabonu.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Portugalsko je aktuálně zařazeno do oranžové kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do Lisabonu

Nekončící pláže slunného Portugalska a výlety jeho nádhernou krajinou jsou určitě úchvatné, ale občas prostě stojí za to vydechnout a zastavit se na pár dní ve městě. Zvlášť když je tak krásné jako Lisabon. Jeho strmé, křivolaké uličky vás povedou pod barevnými fasádami malebných domů, kolem řeky Tejo, přes staré město Alfama, až k jedné z dechberoucích vyhlídek. Projděte se po hradbách a cimbuřích zříceniny Castelo de Sao Jorge a koukejte odtamtud, jak se slunce noří za obzor. Alespoň jednou za návštěvu Lisabonu se pak musíte svézt ikonickou žlutou tramvají číslo 28 a je úplně jedno, kam pojedete. Samotná jízda je totiž životním zážitkem!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Lisabonu za 765 Kč

Na prodloužené víkendy z Vídně do Lisabonu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)