Na prodloužené víkendy do Kosova – Priština za Vídně
2.11.2022

Na prodloužené víkendy do Kosova – Priština za Vídně

490

O této nabídce

K výletu do mladého státu na Balkáně, do Kosova, vybízí aktuální nabídka levných letenek od letecké společnosti Wizz Air. Zpáteční letenky z Vídně do Prištiny ulovíte v rezervačním systému dopravce za 490 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé si připraví přesně dvojnásobnou cenu). Letenky za stokorunové částky jsou dostupné téměř na každý prodloužený víkend od ledna do března příštího roku. Odlet z Vídně jsou vždy plánovány na páteční ráno, zatímco návraty tamtéž na pondělní dopoledne.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kosova

Cestování do Kosova „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kosovu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Kosova za 490 Kč
Na prodloužené víkendy do Kosova – Priština za Vídně

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)