Na podzimní prodloužené víkendy z Prahy do Dublinu
19.11.2021

Na podzimní prodloužené víkendy z Prahy do Dublinu

858

O této nabídce

V rezervačním systému irské nízkonákladové aerolinky Ryanair se objevily zlevněné letenky z Prahy do Dublinu. Vyrazit na prodloužený víkend od Irska můžete v závěru listopadu nebo poté na začátku prosince. Vzhledem k téměř každodenním rotacím dopravce na trase (nelétá se pouze ve středu) si poskládáte délku výletu dle vlastní libosti. Ceny letenek se příliš neliší a oscilují kolem jedné tisícikoruny. Ty nejlevnější z Prahy do Dublinu ulovíte za 858 Kč (odlety vždy ve čtvrtek/pátek/sobotu a návraty v pondělí/úterý).

Podmínky pro cestování

Cesta do Irska

V případě cesty do Irska musíte před jejím zahájením vyplnit tento příjezdový formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • PCR test (provedený výtěrem) ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 11 let. Děti ve věku 12 – 17 let, které nejsou očkované, musí doložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin). Více informací o cestách do Irska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Dublinu.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Irsko je zařazeno do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Vzhledem k termínu výletu v nadcházejících týdnech je nabídka dostupných ubytovacích kapacit již poněkud omezená a je třeba počítat s lehce vyššími cenami – to je nutné si na rovinu přiznat. Naším tipem je tento tříhvězdový hotel Morehampton Townhouse za 1 820 Kč/os./noc.

Náhled letenky z Prahy do Dublinu za 858 Kč

Na podzimní prodloužené víkendy z Prahy do Dublinu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)