Na podzimní prodloužené víkendy do norského Bergenu – z Krakova
24.10.2022

Na podzimní prodloužené víkendy do norského Bergenu – z Krakova

737

O této nabídce

Sešly se nám dotazy, zdali bychom nemohli dávat vícero tipů také pro cestovatele z Moravskoslezského kraje s odlety z blízkých polských letišť. Beze všeho, mohli! Na některý z podzimních prodloužených víkendů v listopadu nebo první polovině prosince si můžete zaletět do norského Bergenu. Zpáteční letenky z Krakova od Bergenu ulovíte v rezervačním systému aerolinky Wizz Air za pěknou cenu 737 Kč (platí pro členy WDC, ostatní musí počítat s částkou 1 218 Kč). Odlety z Polska jsou vypravovány v pátek navečer a návraty tamtéž připadají na pondělní večer.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Norska

Cestování do Norska je opět „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informace tradičně naleznete na naší stránce „Koronavirus v Norsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na prodloužený víkend do Bergenu

Ach ten překrásný Bergen! Pestrobarevná fasáda malebných kupeckých domů z 18.století vás naprosto okouzlí. Všude okolo města – a vlastně i přímo v něm – se tyčí majestátní kopce zarostlé hlubokými lesy borovic a smrků. Vyjeďte zubačkou na Floyen nebo jej zdolejte sami, navštivte přístavní pevnost Bergenhaus a ochutnejte plody moře na tradičním rybím trhu. Bergen se pyšní přezdívkou Brána fjordů”, tak skrze ní projděte k té ohromující přírodě. Sognefjord je nejdelším a nejhlubším fjordem v Norsku, Hardangerfjord je zas obklopen spoustou buracejících vodopádů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Krakova do Bergenu za 737 Kč

Na podzimní prodloužené víkendy do norského Bergenu – z Krakova


Bude se hodit

Letiště Krakov (KRK)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)